System Rezerwacji Czarterów

Zarządzaj i organizuj swoją flotą, tak jak lubisz

Stworzyliśmy pierwszy w Polsce, kompletny i prosty w obsłudze system do zarządzania czarterem Twoich łodzi i jachtów. Zarządzaj rezerwacjami, monitoruj obłożenie czarterów, zgromadź wszystkie kanały sprzedaży dzięki multi-channel!
Złap wiatr w żagle!

 

Jeden port, milion możliwości

Nasza aplikacja wyposażona została w konfigurowalny pulpit, który umożliwia Ci podgląd najważniejszych wydarzeń tuż po zalogowaniu się do systemu. Intuicyjne rozmieszczenie elementów sprawi, że praca stanie się przyjemnością. Jeden rzut oka i wszystko jasne.

 

Gdziekolwiek jesteś, zawsze masz dostęp

System Rezerwacji Czarterów umożliwia dostęp z niemal każdego urządzenia wyposażonego w dostęp do Internetu. Nie ważne, czy jest to komórka, smartphone, tablet czy laptop – zawsze masz dostęp do aplikacji.

 

Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu

Najważniejszym modułem systemu jest kalendarz rezerwacji. Dodawanie, oznaczanie i zwalnianie czarteru jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Konfigurowalny wygląd i legenda wydarzeń, pozwolą na dostosowanie kalendarza do Twoich potrzeb. Masz również możliwość eksportu listy rezerwacji do popularnych formatów.

 

Zarządzaj swoją flotą

Dzięki Systemowi Rezerwacji Czarterów możesz z łatwością dodawać nowe jachty do swojej floty. Każda pozycja zawiera podstawowe jak i rozszerzone właściwości włącznie z wyposażeniem oraz opcjami.

 

Zarządzaj bazą klientów

Aplikacja umożliwia zarządzanie listą Twoich klientów oraz bycie w kontakcie, zawsze wtedy, gdy chciałbyś im coś zaoferować. Najważniejsze informacje możesz w każdej chwili eksportować do popularnych formatów i przenieść do innych programów z których korzystałeś dotychczas.

 

Przyjazne raporty i statystyki

System automatycznie tworzy raporty i statystyki na podstawie wprowadzonych danych. Od teraz znasz dokładnie liczbę Twoich klientów, procent obłożenia czarteru czy ilość rezerwacji w poszczególnych miesiącach.

 

Multi-channeling prosty jak nigdy dotąd

Do systemu możesz wprowadzić wiele kanałów z których otrzymujesz oferty czarteru. Zaufani partnerzy będą mogli automatycznie dokonywać rezerwacji Twojej floty a system przekaże te informacje do głównego kalendarza.

 

Zarządzanie użytkownikami i partnerami

Ty decydujesz, jacy użytkownicy mają dostęp do aplikacji. Wydzielanie poziomów dostępów jest bardzo łatwe a bezpieczna autoryzacja pozwoli skupić Ci się na tym, co najważniejsze. Twoi zewnętrzni partnerzy również mogą otrzymać dostęp do kalendarza rezerwacji i wprowadzać nowe rezerwacje.

 

Utwórz widgety i promuj swoją ofertę w zewnętrznych serwisach

Aplikacja umożliwia proste wygenerowanie widgetu, który możesz zamieścić na swojej stronie lub serwisach Twoich partnerów. Dzięki niemu, możliwa będzie rezerwacja bezpośrednio z ich serwisów.